Pierwszy taki Dzień Dziecka!

Niezmiernie miło nam oznajmić, że mimo trudnej, nietypowej sytuacji, wszystkim uczniom klas 0-III udało się wspólnie świętować jeden z najweselszych dni w roku - Dzień Dziecka!

Co roku staramy się wspólnie z naszymi najmłodszymi uczniami celebrować dzień ich święta. Tym razem nie mogło być inaczej! Wspólną zabawę rozpoczęliśmy już z samego rana. W wirtualnym pokoju, do którego zaprosiliśmy naszych milusińskich, czekała na nich niejedna niespodzianka!

Pierwszą rzeczą jaką ujrzeli po wejściu do chatroomu, były twarze ich wychowawców, ale jakieś inne… Nauczyciele chcąc rozbawić swoich podopiecznych zmienili się na ten jeden dzień w dzieci! Kolorowe koszulki, kucyki, kokardki - to jedynie niektóre elementy stylizacji, które rozbawiły naszych najmłodszych do łez. Po krótkiej chwili przeznaczonej na rozmowy o charakterze towarzyskim, przeszliśmy do prezentacji przygotowanej przez wszystkich nauczycieli naszej szkoły. I tu znowu, podczas pokazu zdjęć przedstawiających nauczycieli w nietypowych pozach, strojach czy sytuacjach, pojawiły się głośne salwy śmiechu i wybuchy dziecięcej radości. Kolejnym punktem imprezy była zabawa, polegająca na dopasowywaniu zdjęć nauczycieli do klas, w których uczą oraz do ich imion. Jak się okazało, nasi wychowankowie doskonale znają całe grono pedagogiczne i nie mieli z tym zadaniem najmniejszego problemu! Brawo! Na sam koniec, wszyscy narysowaliśmy na balonach minkę przedstawiającą nasze samopoczucie - wszystkie balony były uśmiechnięte i radosne zupełnie tak samo jak nasze buzie!

Wychowawcy klas 0-III