Bal karnawałowy klas 0-III

Radośnie, kolorowo, tanecznie i cyrkowo… tak uczniowie najmłodszych klas pożegnali karnawał.  Tegoroczny bal karnawałowy odbył się pod hasłem „W świecie cyrku”. 

Tym razem na balu zjawili się klauni, żonglerzy, baletnice oraz sympatyczne i wysportowane zwierzątka. W świat cyrku wprowadzili nas Sisi i Pipi, czyli zabawne  i śmieszne klauny. Pokazali nam różne umiejętności cyrkowe i sportowe, które potem mogli wykonać sami uczestnicy balu. Uczniowie ćwiczyli m.in.: chodzenie na szczudłach, żonglowanie piłkami, rzuty piłeczkami do celu oraz noszenie piłeczek ping - pongowych na łyżkach. 

Jak na prawdziwy bal przystało, nie zabrakło wspólnych tańców, ciekawych zabaw i pysznych smakołyków. W prowadzenie zabawy karnawałowej zaangażowali się uczniowie starszych klas, którzy z ogromną przyjemnością opiekowali się młodszymi kolegami i koleżankami oraz uczyli ich nowych układów tanecznych.   Na zakończenie tego wspólnego, radośnie spędzanego spotkania, wyczarowaliśmy z pudełka pełnego papierowych kulek pyszne cukierki. 


L. Bukowiec