Aktualności

Krótka historia szachów cz. 3

6 grudnia 2020
Krótka historia szachów cz. 3

Witajcie szachiści. Celem gry w szachy jest zwycięstwo i dobra zabawa. Poznajcie zasady, które umożliwią Wam zostanie mistrzem szachowym. "Specjalne posunięcia" to kolejna, trzecia już część szkolnego poradnika szachowego.

Wizyta Świętego Mikołaja

4 grudnia 2020
Wizyta Świętego Mikołaja

Tegoroczne spotkanie z Mikołajem miało zupełnie inny charakter niż wszystkie dotychczasowe, bo dzieci nie mogły tak jak zwykle odebrać prezentów bezpośrednio z rąk Świętego.

Krótka historia szachów cz. 2

27 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 2

Drodzy szachiści, od dzisiaj możecie oglądać drugą część szkolnego poradnika do nauki gry w szachy. "Figury szachowe" to krótki filmik zawierający informację o ruchach bierek szachowych. Będzie on bardzo przydatny do grudniowego konkursu.

Krótka historia szachów cz. 1

21 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 1

Drodzy szachiści i miłośnicy szachów, zgodnie z tradycją w listopadzie organizujemy szkolny turniej szachowy "O Puchar Skoczka". W tym roku z powodu koronawirusa zawody odbędą się w innym terminie. W zamian za to w grudniu będzie mieć miejsce "Konkurs Wiedzy o Szachach" na platformie Zoom.

Bohaterowie dnia codziennego

24 października 2020

"Bohaterowie dnia codziennego w internacie" Życie codzienne w internacie nie jest łatwe :). Wspólne gry i zabawy, wycieczki, odrabianie zadań domowych, dbanie o porządek oraz uczestniczenie w różnych projektach to nie lada wyzwanie. Nasi bohaterowie internatu potrafią z humorem poradzić sobie w każdej sytuacji. Zobaczcie sami...

Jesienny Piknik klas 0-3

29 września 2020
Jesienny Piknik klas 0-3

We wtorek 29 września, najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w Jesiennym Pikniku Integracyjnym.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

29 sierpnia 2020

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się pierwszego września b.r. Niestety, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną kraju, nie organizujemy akademii dla całej społeczności szkolnej, a jedynie spotkania z wychowawcami klas. Odbędą się one w następującym porządku:

Zdalne nauczanie w klasie trzeciej

6 czerwca 2020
Zdalne nauczanie w klasie trzeciej

Podczas zdalnego nauczania, uczniowie klasy trzeciej założyli hodowlę fasoli. Efekty można zobaczyć na zdjęciach, na których zaprezentowane są wyhodowane roślinki, ale też inne prace dzieci z tego okresu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.