Aktualności

DRUKI DLA RODZICÓW

25 maja 2020

DRUKI DLA RODZICÓW

Setna rocznica urodzin naszego Patrona

13 maja 2020
Setna rocznica urodzin naszego Patrona

Za kilka dni, dokładnie 18.05.2020 roku, patron naszej szkoły, Jan Paweł II obchodziłby swoje setne urodziny. Niestety nie możemy z tej okazji spotkać się na uroczystym apelu w szkole. Wszyscy teraz ograniczamy wyjścia z domu, na świat patrzymy przez okna naszych mieszkań oraz okna przeglądarek internetowych.

Nasze domowe eksperymenty

7 maja 2020
Nasze domowe eksperymenty

Podczas zdalnego nauczania, w każdy wtorek uczniowie klas młodszych mają okazję wziąć udział w eksperymentach on-line. W trakcie tych spotkań, pod kierunkiem nauczyciela obecnego na ekranie komputera i pod okiem niezastąpionych i niezwykle pomocnych rodziców, przeprowadzają doświadczenia w domowych warunkach.

Najmłodsi nie próżnują!

5 maja 2020
Najmłodsi nie próżnują!

Nie tylko uczniowie szkoły podstawowej pilnie pracują - nasza zeróweczka również z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczy w różnych zajęciach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jak pracujemy podczas zdalnego nauczania

27 kwietnia 2020
Jak pracujemy podczas zdalnego nauczania

Podczas zdalnego nauczania nie odpoczywamy, ale pracujemy pilnie. Oto dowody - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień Świętego Patryka - Konkurs

21 kwietnia 2020
Dzień Świętego Patryka - Konkurs

17 marca obchodziliśmy Dzień św. Patryka. Z tej okazji nauczyciele języka angielskiego ogłosili konkurs. Uczniowie klas 4 i 5 zostali poproszeni o wykonanie kapelusza św. Partyka. Młodzież starszych klas miała przedstawić symbole Dnia św. Patryka i opisać je krótko w języku angielskim.

Spotkanie Wielkanocne

9 kwietnia 2020
Spotkanie Wielkanocne

Tradycją naszej szkoły są coroczne spotkania przy wielkanocnym stole. Niech te zdjęcia przypomną nam śniadania wielkanocne, które odbywały się w poprzednich latach: pyszne potrawy, śmiech, żarty, swobodne rozmowy.

Zdalne nauczanie

7 kwietnia 2020
Zdalne nauczanie

Chociaż nie możemy chodzić do szkoły, to dzięki nowoczesnym technologiom (m.in. kamerkom, platformom społecznościowym) mamy możliwość zobaczenia się i porozmawiania ze sobą.