Radiofonia 100,5 FM wspiera II Wielki Turniej Gier Planszowych

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że patronat medialny nad Wielkim Turniejem Gier Planszowych - Planszaki vs Studenci UP, organizowanym przez nasz Szkolny Klub Gier Planszowych, objęła jedna z najlepszych stacji w mieście, czyli Radiofonia 100,5 FM!

Radiofonia 100,5 FM jest lokalną stacją akademicką. Tworzą ją wolontariusze, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z pracą w komercyjnych rozgłośniach radiowych, stacjach telewizyjnych oraz największych portalach informacyjnych. Praca w Radiofonii jest dla nich prawdziwą szkołą radia! 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w promocji naszego wydarzenia!

Wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców zapraszamy do słuchania:

http://www.radiofoniakrakow.pl/

J. Augustynek, K. Gacek