Planszaki w Brzoskwini” & „Planszaki na Wielkim Turnieju Gry Kod Krakowa”

Pierwsza część tytułu może sugerować, że za chwilę przeczytają Państwo przepis na jakieś pyszne ciasto owocowe… nic bardziej mylnego! To tylko kolejna akcja zorganizowana przez nasz Klub Gier Planszowych! 

Tym razem chłopcy udali się z wizytą do podkrakowskiej miejscowości o smakowitej nazwie Brzoskwinia. Dzięki naszym młodym specjalistom, jej mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z zasadami takich gier jak: „Sen”, „Lisek Urwisek”, „Polska, gola!” wydawnictwa Nasza Księgarnia oraz „Klask” i „BONK” wydawnictwa G3. Tym razem, poza promocją gier planszowych, przyświecał im jeszcze jeden cel - pomoc choremu Kacprowi. Podczas całego wydarzenia zbierano środki na leczenie chłopca. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc Kacperkowi!

Ale to wcale nie koniec tego „news’a”! Jak wskazuje tytuł, tym razem Planszaki obecne były na dwóch wydarzeniach jednocześnie! W trakcie gdy jedni pomagali choremu Kacprowi, drudzy dotarli do półfinału  Wielkiego Turnieju gry Kod Krakowa organizowanego w krakowskiej Artetece! Gratulujemy!

J. Augustynek, K. Gacek