Dzień Pasji

W ostatni poniedziałek roku szkolnego, już po raz drugi, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pasji. Grono 20 uczniów z dumą i radością prezentowało swoje zainteresowania. 

Spotkanie zainaugurował najmłodszy uczeń z kl.0, który zatańczył breakdance. Uczniowie prezentowali swoje zamiłowanie do piłki nożnej, książek, gier planszowych oraz do zwierząt. Mogliśmy podziwiać trofea, dyplomy, medale oraz niecodzienną kolekcję kapeluszy, robótek ręcznych, autek hot wheels, robotów, ludzików i klocków Lego. Jeden z gimnazjalistów pochwalił się swoją pierwszą wystawą fotograficzną. Wychowankowie mieli też okazję przymierzyć strój harcerski, krakowski oraz narciarski. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja motocykli enduro, którą z aktywnym wsparciem rodziny i znajomych przygotował jeden z gimnazjalistów.

Wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy włączyli się w organizację Dnia Pasji, składamy ogromne podziękowania. Mamy nadzieję, iż wydarzenie to stanie się inspiracją do pogłębiania dotychczasowych i poszukiwania nowych zainteresowań przez uczniów. 

A. Skwierczyńska – Kaczmarek, L. Bukowiec