Planszaki kontra studenci z Uniwersytetu Pedagogicznego

Dnia 4 czerwca 2019, nasz klub udał się na Uniwersytet Pedagogiczny, a dokładniej na Wydział Pedagogiczny, który mieści się przy ulicy Ingardena. Zorganizowaliśmy tam spotkanie pod nazwą „Wielki Turniej Gier Planszowych - Studenci kontra Planszaki.” Tym razem role się odwróciły - to uczniowie stali się nauczycielami osób, które w przyszłości będą uczyć innych.

Zaczęliśmy od wielkoformatowej gry – tj. powiększonego „Brain Boxa” wydawnictwa ALBI. Był to bardzo emocjonujący pojedynek, który po długiej walce udało nam się wygrać.

Na turnieju prezentowanych było mnóstwo gier. Przywieźliśmy „Ale cyrk” wydawnictwa Granna, „Klask” i „BONK” wydawnictwa G3, „Magic maze” wydawnictwa Lacerta, „DR EUREKĘ” wydawnictwa BARD oraz "Rach ciach " wydawnictwa Alexander. Uczyliśmy również grać studentów w gry wydane przez Naszą Księgarnię, tj. „Nogi za pas” i „Ślimaki to mięczaki”, a także w wiele innych gier (nieco ponad 20).

Dzięki wydawnictwu Rebel zorganizowaliśmy turniej w imprezowy hit, czyli  „Skaczące jajeczka”. W mistrzostwach wzięło udział prawie 30 osób!! Zabawa była przednia!!

Chcieliśmy bardzo podziękować wydawnictwom: GRANNA, REBEL, ALBI, BARD, NASZA KSIĘGARNIA, LACERTA oraz ALEXANDER, które nas wsparły w organizacji imprezy. Jesteśmy również wdzięczni pracownikom i studentom Uniwersytetu Pedagogicznego za miłe przyjęcie.

P.S. Kolejne spotkanie ze studentami za rok….

K. Gacek