Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

      W piątek jedenastego stycznia 2019 roku odbył się kolejny Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku znowu, wraz z całą Polską, zbieraliśmy pieniądze dla ratowania zdrowia i życia dzieci. Zebrane datki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27. Finał pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” łączył nas ze wszystkimi ludźmi dobrej woli  na całym świecie. Zgodnie z naszą szkolną tradycją odbyła się loteria fantowa, aukcja różnych gadżetów sportowych, maskotek, podkoszulków, szalików, zabawek, gier planszowych, lizaków, książek oraz kalendarzy. Wszyscy chętni mogli skosztować wspaniałych wypieków z naszej szkolnej kawiarenki oraz napić się kawy lub herbaty. Zebraliśmy 1111,12 zł. Wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy!!! Szczególne podziękowania dla firmy „Ciu Ciu Cukier ARTIST” za słodkości oraz  wydawnictwu „ALEKSANDER” za nadesłane gry planszowe. Do zobaczenia w przyszłym roku!

T. Tomasik, K. Gacek