Dzień Pasji i Dzień Dziecka

Poniedziałek, 4 czerwca był szczególnym dniem w naszej szkole. Świętowaliśmy wtedy Dzień Pasji połączony z Dniem Dziecka. Uczniowie przygotowali przepiękne wystawy, ciekawe quizy oraz prezentacje, które pokazywały ich zainteresowania i pasje.

Mogliśmy spotkać się z Tosią i Basią, czyli jeżem oraz chomikiem. Podziwialiśmy również niespotykaną kolekcję klocków Lego, zestaw akcesoriów dotyczących piłki nożnej, a także zbiory figurek dinozaurów, książek i czasopism. Najmłodsi uczniowie z dumą prezentowali swoje osiągnięcia w judo oraz narciarstwie zjazdowym. Nie zabrakło także entuzjastów podróży po różnych krajach Europy, którzy zaprezentowali pamiątki ze swoich wypraw. Klub „Planszaków”, działający na terenie naszej szkoły, zachęcał do spróbowania swoich sił w grach planszowych, chętni mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy grając w „Milionerów”. Miłośnicy Straży Pożarnej mogli przymierzyć mundur i hełm strażaka, każdy mógł wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na wszystkich łakomczuszków czekały przepyszne ciasteczka domowej roboty, które wykonała nasza uczennica wraz ze swoją mamą.

Agnieszka Skwierczyńska – Kaczmarek, Lucyna Bukowiec