Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W tym roku Święty Mikołaj odpisał na listy dzieciaków z Niecałej i kilka dni przed swoją wizytą, dostarczył zadania do wykonania przez każdą klasę.

Klasy 0-III otrzymały polecenia związane z kolorami kojarzącymi się ze strojem Mikołaja, jego workiem pełnym prezentów, saniami i oczywiście z reniferem. Dla utrudnienia rozwiązania należało szukać tylko na terenie naszej szkoły.

Uczniowie klas starszych natomiast mieli się zająć wyszukaniem przedmiotów w naszej szkole zaczynających się na określone, podane w zadaniu litery. Śmiechu było przy tym całkiem sporo :)

Wszyscy uczniowie bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych im zadań i przygotowali odpowiedzi na mikołajowe pytania. Były rysunki, zdjęcia, ubrania w odpowiednim kolorze, wypowiedzi uczniów, prezentacje multimedialne oraz rekwizyty. Wszystko zaprezentowano Mikołajowi na spotkaniu w dniu 6 XII. Długo oczekiwany Gość nie zawiódł – przyjechał z Hiszpanii i przywiózł ze sobą prezenty !!!

Okrzyków radości i zachwytów nie zdołał uchwycić aparat fotograficzny, ale zadowolone minki wszystkich dzieci widać na każdym zdjęciu.

P.S. Dziękujemy Św. Mikołajowi i Fundacji Tesco za prezenty, uśmiechy dzieci i wspólną zabawę.

M. Treśka – Kiryłów, A. Zdziechowicz