Akcja: „Wielka Zbiórka Książek  2017”

Promując czytelnictwo oraz działania wolontariuszy wśród uczniów naszej szkoły, pragniemy zaprosić wszystkich do wsparcia ogólnopolskiej akcji “Wielkiej Zbiórki Książek 2017”.

Celem akcji jest zbiórka książek, dzięki którym zostaną utworzone nowe “Biblioteki Małego Pacjenta” w szpitalach, domach dziecka, hospicjach.

W akcji może wziąć udział każdy. Od 24 kwietnia do 21 maja wystarczy przyjść i zostawić używaną książkę w dobrym stanie, w specjalnie wyznaczonym miejscu w naszej szkole. Po zakończeniu akcji, książki zostaną dostarczone do wybranego szpitala, hospicjum lub domu dziecka. Zachęcamy do pomocy i podarowania książki tym, którym może ona sprawić radość.

Akcja realizowana w ramach szkolnego projektu wolontariuszy: “Miłosierdzie bez granic”.

K. Gacek, A. Podobińska, M. Wolska