Aktualności

Biblioteka online

29 maja 2020
Biblioteka online

Minęły prawie trzy miesiące, odkąd biblioteka szkolna przeniosła się do świata wirtualnego. Od tamtej chwili, mimo że nie możemy spotykać się na żywo, udało nam się przeprowadzić szereg inicjatyw, promujących czytelnictwo wśród dzieci.

Setna rocznica urodzin naszego Patrona

13 maja 2020
Setna rocznica urodzin naszego Patrona

Za kilka dni, dokładnie 18.05.2020 roku, patron naszej szkoły, Jan Paweł II obchodziłby swoje setne urodziny. Niestety nie możemy z tej okazji spotkać się na uroczystym apelu w szkole. Wszyscy teraz ograniczamy wyjścia z domu, na świat patrzymy przez okna naszych mieszkań oraz okna przeglądarek internetowych.

Konkurs recytatorski - Wiersze Juliana Tuwima

8 maja 2020
Konkurs recytatorski -  Wiersze Juliana Tuwima

Zakończyliśmy konkurs recytatorski Wiersze Juliana Tuwima.

Nasze domowe eksperymenty

7 maja 2020
Nasze domowe eksperymenty

Podczas zdalnego nauczania, w każdy wtorek uczniowie klas młodszych mają okazję wziąć udział w eksperymentach on-line. W trakcie tych spotkań, pod kierunkiem nauczyciela obecnego na ekranie komputera i pod okiem niezastąpionych i niezwykle pomocnych rodziców, przeprowadzają doświadczenia w domowych warunkach.

Najmłodsi nie próżnują!

5 maja 2020
Najmłodsi nie próżnują!

Nie tylko uczniowie szkoły podstawowej pilnie pracują - nasza zeróweczka również z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczy w różnych zajęciach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jak pracujemy podczas zdalnego nauczania

27 kwietnia 2020
Jak pracujemy podczas zdalnego nauczania

Podczas zdalnego nauczania nie odpoczywamy, ale pracujemy pilnie. Oto dowody - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zdalne nauczanie

7 kwietnia 2020
Zdalne nauczanie

Chociaż nie możemy chodzić do szkoły, to dzięki nowoczesnym technologiom (m.in. kamerkom, platformom społecznościowym) mamy możliwość zobaczenia się i porozmawiania ze sobą.

List do Uczniów

26 marca 2020

Drodzy Uczniowie Od ponad tygodnia szkoła jest zamknięta. Nie ma w niej uczniów, nie ma nauczycieli. Z powodu koronawirusa wszyscy przenieśli się do sieci internetowej. To zupełnie nowa sytuacja...