Aktualności

Akcja „Wielka Zbiórka Książek 2020”

17 września 2020
Akcja „Wielka Zbiórka Książek 2020”

Pragniemy zaprosić całą społeczność szkolną do wsparcia ogólnopolskiej akcji „Wielka Zbiórka Książek 2020”.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

29 sierpnia 2020

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się pierwszego września b.r. Niestety, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną kraju, nie organizujemy akademii dla całej społeczności szkolnej, a jedynie spotkania z wychowawcami klas. Odbędą się one w następującym porządku:

Zdalne nauczanie w klasie trzeciej

6 czerwca 2020
Zdalne nauczanie w klasie trzeciej

Podczas zdalnego nauczania, uczniowie klasy trzeciej założyli hodowlę fasoli. Efekty można zobaczyć na zdjęciach, na których zaprezentowane są wyhodowane roślinki, ale też inne prace dzieci z tego okresu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Niezwykły Dzień Dziecka

4 czerwca 2020
Niezwykły Dzień Dziecka

Uczestnicy projektu związanego z nagraniem teledysku do piosenki Hakuna Matata nie mogli wymarzyć sobie lepszego prezentu na Dzień Dziecka. Pierwszego czerwca o godzinie 7:14, na kanale Disney Channel po raz pierwszy wyemitowano teledysk z udziałem uczniów naszej szkoły.

Pierwszy taki Dzień Dziecka!

1 czerwca 2020
Pierwszy taki Dzień Dziecka!

Niezmiernie miło nam oznajmić, że mimo trudnej, nietypowej sytuacji, wszystkim uczniom klas 0-III udało się wspólnie świętować jeden z najweselszych dni w roku - Dzień Dziecka!

Biblioteka online

29 maja 2020
Biblioteka online

Minęły prawie trzy miesiące, odkąd biblioteka szkolna przeniosła się do świata wirtualnego. Od tamtej chwili, mimo że nie możemy spotykać się na żywo, udało nam się przeprowadzić szereg inicjatyw, promujących czytelnictwo wśród dzieci.

Setna rocznica urodzin naszego Patrona

13 maja 2020
Setna rocznica urodzin naszego Patrona

Za kilka dni, dokładnie 18.05.2020 roku, patron naszej szkoły, Jan Paweł II obchodziłby swoje setne urodziny. Niestety nie możemy z tej okazji spotkać się na uroczystym apelu w szkole. Wszyscy teraz ograniczamy wyjścia z domu, na świat patrzymy przez okna naszych mieszkań oraz okna przeglądarek internetowych.

Konkurs recytatorski - Wiersze Juliana Tuwima

8 maja 2020
Konkurs recytatorski -  Wiersze Juliana Tuwima

Zakończyliśmy konkurs recytatorski Wiersze Juliana Tuwima.