Aktualności

Szkolny Dzień Pizzy

14 lutego 2021
Szkolny Dzień Pizzy

Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest 9 lutego. W tym dniu uczniowie internatu przygotowali różne odmiany tej potrawy.

Szachy na Niecałej

7 lutego 2021
Szachy na Niecałej

Gra w szachy wymaga opracowania różnych strategii, które na bieżąco muszą być modyfikowane. Podczas zajęć nasi młodzi szachiści poznają tajniki tej konkurencji, rozgrywają partie szachowe, rozwiązują zagadki, quizy oraz biorą udział w turniejach.

Krótka historia szachów cz. 3

6 grudnia 2020
Krótka historia szachów cz. 3

Witajcie szachiści. Celem gry w szachy jest zwycięstwo i dobra zabawa. Poznajcie zasady, które umożliwią Wam zostanie mistrzem szachowym. "Specjalne posunięcia" to kolejna, trzecia już część szkolnego poradnika szachowego.

Wizyta Świętego Mikołaja

4 grudnia 2020
Wizyta Świętego Mikołaja

Tegoroczne spotkanie z Mikołajem miało zupełnie inny charakter niż wszystkie dotychczasowe, bo dzieci nie mogły tak jak zwykle odebrać prezentów bezpośrednio z rąk Świętego.

Krótka historia szachów cz. 2

27 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 2

Drodzy szachiści, od dzisiaj możecie oglądać drugą część szkolnego poradnika do nauki gry w szachy. "Figury szachowe" to krótki filmik zawierający informację o ruchach bierek szachowych. Będzie on bardzo przydatny do grudniowego konkursu.

Krótka historia szachów cz. 1

21 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 1

Drodzy szachiści i miłośnicy szachów, zgodnie z tradycją w listopadzie organizujemy szkolny turniej szachowy "O Puchar Skoczka". W tym roku z powodu koronawirusa zawody odbędą się w innym terminie. W zamian za to w grudniu będzie mieć miejsce "Konkurs Wiedzy o Szachach" na platformie Zoom.

Bohaterowie dnia codziennego

24 października 2020

"Bohaterowie dnia codziennego w internacie" Życie codzienne w internacie nie jest łatwe :). Wspólne gry i zabawy, wycieczki, odrabianie zadań domowych, dbanie o porządek oraz uczestniczenie w różnych projektach to nie lada wyzwanie. Nasi bohaterowie internatu potrafią z humorem poradzić sobie w każdej sytuacji. Zobaczcie sami...

Jesienny Piknik klas 0-3

29 września 2020
Jesienny Piknik klas 0-3

We wtorek 29 września, najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w Jesiennym Pikniku Integracyjnym.