Aktualności

Krótka historia szachów cz. 3

6 grudnia 2020
Krótka historia szachów cz. 3

Witajcie szachiści. Celem gry w szachy jest zwycięstwo i dobra zabawa. Poznajcie zasady, które umożliwią Wam zostanie mistrzem szachowym. "Specjalne posunięcia" to kolejna, trzecia już część szkolnego poradnika szachowego.

Wizyta Świętego Mikołaja

4 grudnia 2020
Wizyta Świętego Mikołaja

Tegoroczne spotkanie z Mikołajem miało zupełnie inny charakter niż wszystkie dotychczasowe, bo dzieci nie mogły tak jak zwykle odebrać prezentów bezpośrednio z rąk Świętego.

Krótka historia szachów cz. 2

27 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 2

Drodzy szachiści, od dzisiaj możecie oglądać drugą część szkolnego poradnika do nauki gry w szachy. "Figury szachowe" to krótki filmik zawierający informację o ruchach bierek szachowych. Będzie on bardzo przydatny do grudniowego konkursu.

Krótka historia szachów cz. 1

21 listopada 2020
Krótka historia szachów cz. 1

Drodzy szachiści i miłośnicy szachów, zgodnie z tradycją w listopadzie organizujemy szkolny turniej szachowy "O Puchar Skoczka". W tym roku z powodu koronawirusa zawody odbędą się w innym terminie. W zamian za to w grudniu będzie mieć miejsce "Konkurs Wiedzy o Szachach" na platformie Zoom.

Bohaterowie dnia codziennego

24 października 2020

"Bohaterowie dnia codziennego w internacie" Życie codzienne w internacie nie jest łatwe :). Wspólne gry i zabawy, wycieczki, odrabianie zadań domowych, dbanie o porządek oraz uczestniczenie w różnych projektach to nie lada wyzwanie. Nasi bohaterowie internatu potrafią z humorem poradzić sobie w każdej sytuacji. Zobaczcie sami...

Jesienny Piknik klas 0-3

29 września 2020
Jesienny Piknik klas 0-3

We wtorek 29 września, najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w Jesiennym Pikniku Integracyjnym.

Akcja „Wielka Zbiórka Książek 2020”

17 września 2020
Akcja „Wielka Zbiórka Książek 2020”

Pragniemy zaprosić całą społeczność szkolną do wsparcia ogólnopolskiej akcji „Wielka Zbiórka Książek 2020”.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

29 sierpnia 2020

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się pierwszego września b.r. Niestety, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną kraju, nie organizujemy akademii dla całej społeczności szkolnej, a jedynie spotkania z wychowawcami klas. Odbędą się one w następującym porządku: