Trzeci Turniej Gier Planszowych na terenie internatu

To już po raz trzeci nasz Klub Gier Planszowych „Planszaki z Niecałej”  organizuje turniej gier na terenie internatu.

Spotkanie rozpoczęło się od pojedynku nauczyciele kontra planszaki. Okazało się, że w tej rywalizacji aktualny wynik wynosi 2 : 1 dla nauczycieli. Największą atrakcją imprezy była szansa zapoznania się z takimi nowościami ze świata gier planszowych, jak m.in. „Skaczące jajeczka” wydawnictwa REBEL , „Bolidy” wydawnictwa 2 Pionki czy „Kule Spryciule” wydawnictwa EPEE .

Ponadto, dzięki wydawnictwu Alexander, które ufundowało bardzo atrakcyjne nagrody, przeprowadziliśmy mistrzostwa naszej szkoły w bardzo lubianej grze „Rach ciach”.

Sponsorowi bardzo dziękujemy za świetną zabawę, a wszystkich uczestników zapraszamy na kolejne rozgrywki, które już niebawem będą organizowane przez nasz klub.

K. Gacek