Aktualności

Wieczór Wróżb Andrzejkowych

30 listopada 2020
Wieczór Wróżb Andrzejkowych

W poniedziałek, 30 listopada 2020 roku zorganizowaliśmy w internacie „Wieczór Wróżb Andrzejkowych”.

Dzień kundelka

26 października 2020
Dzień kundelka

25 października obchodzimy Dzień Kundelka – święto, które jest okazją do przypomnienia dzieciom o odpowiedzialności związanej z przygarnięciem zwierzątka pod swój dach. Podopieczni z grupy I chętnie wzięli udział w zajęciach poświęconych pieskom małym i dużym.

Dzień bez skarpetek

21 października 2020
Dzień bez skarpetek

Najmłodsi wychowankowie uwielbiają chodzić boso, więc z wielkim entuzjazmem przyjęli wiadomość, że wymyślono Dzień bez skarpetek.

Dzień Chłopaka w internacie

30 września 2020
Dzień Chłopaka w internacie

Z okazji Dnia Chłopaka , grupa dziewcząt postanowiła zaskoczyć swoich kolegów i przygotować dla nich niespodziankę.

Z życia e-świetlicy – prace naszych uczennic

24 czerwca 2020
Z życia e-świetlicy – prace naszych uczennic

Z ogromną przyjemnością chcemy się z Wami podzielić pracami naszych uczennic, które w okresie zdalnego nauczania nie próżnowały i podejmowały świetlicowe wyzwania.

e-Pl@nszaki

27 maja 2020
e-Pl@nszaki

Mimo, że w obecnej sytuacji trudno nam spotkać się przy jednym stole i grać w ulubione gry planszowe, nasz Szkolny Klub „Planszaki z Niecałej” świetnie sobie radzi!

Minecraft

26 maja 2020
Minecraft

Czy wiedzieliście, że gra komputerowa Minecraft z powodzeniem wykorzystywana jest w szwedzkich szkołach, jako narzędzie rozwijające kreatywność i wyobraźnię tamtejszych uczniów? Planszaki postanowiły pójść za wzorem jednego z wiodących systemów edukacji na świecie i podczas swoich spotkań wspólnie tworzą wirtualne królestwo!

List do Uczniów

26 marca 2020

Drodzy Uczniowie Od ponad tygodnia szkoła jest zamknięta. Nie ma w niej uczniów, nie ma nauczycieli. Z powodu koronawirusa wszyscy przenieśli się do sieci internetowej. To zupełnie nowa sytuacja...