Dzień Nauczyciela 2018

Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników naszego Ośrodka upominek, którym był niecodzienny apel, mający na celu choć na chwilę oderwać naszych pedagogów od ich trudnej, codziennej pracy.

Samorządową niespodzianką był w tym roku udział w teleturnieju „Niecałowska Familiada” prowadzonym przez Karola Strasburgera, czyli niezawodnego Krzysia z klasy III b.

W trakcie zabawy zmierzyły się ze sobą dwie drużyny składające się z jak zawsze niezastąpionych nauczycieli. Naprzeciwko siebie stanęli „Drużyna Pana Tomka” oraz „Drużyna Pana Rysia”. Zawodnicy musieli odpowiadać na pytania zgodnie z tym, co mówili ankietowani – czyli uczniowie naszej szkoły. Pytania dotyczyły życia codziennego naszych wychowanków.

Rywalizacja przyniosła zarówno widzom jak i samym konkurującym ze sobą drużynom wiele radości i uśmiechu. W czasie wielkiego finału przedstawiciele Samorządu wręczyli pracownikom Ośrodka drobne, ale z serca dane upominki, a Julia z klasy VIII b ze szczególną dedykacją dla nauczycieli zamigała przepiękną piosenkę „Dobrze, że jesteś”. Swoim wystąpieniem bardzo wzruszyła wszystkich obecnych.

Był to dzień pełen dobrych słów, radości i wzruszeń. Dziękujemy!

M. Syska-Potoczek, M. Świerz